Резиме полусезоне Графичара

30.12.2024
14:37
No items found.

Фудбалери нашег развојног тима Графичара су полусезону у Првој лиги Србије завршили на осмој позицији са 27 бодова после 20 утакмица.

Екипа Марка Неђића је и у такмичарској 2024/25 години презентовала нападачки фудбал. Графоси су остварили статистику од седам победа, исто толико пораза, уз шест ремија и гол разлику 26:26.

На старту сезоне “љубичасти” су забележили пет узастопних победа, што је најбољи старт нашег развојног тима од када се такмичи у другом по јачини такмичењу у нашој земљи. 

Бројни млади фудбалери су показали велики напредак у игри, а у редовима Графичара су се калили Иван Гутеша, Вељко Милосављевић, Давид Ђурић и Андрија Максимовић. На тај начин развојни тим се још једном показао као права прелазна станица до првог тима Звезде.

Графичар је још једном направио успех у Купу Србије елиминисавши суперлигаша Железничар из Панчева са 2:1 у 1/16 финала. 

Најефикаснији у екипи са Сењака је нападач Мбоуп Бабакар са шест датих голова, док је такође Вељко Младеновић био прецизан у четири наврата. Улога најбољег асистента је припала левом беку Давиду Ђурићу, који је у три наврата наместио погодак.

Тагови
No items found.
No items found.

повезане вести

No items found.
No items found.

ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО

СКИНИ НОВУ АПЛИКАЦИЈУ

Google play store iconApp store icon