Понеси књигу и гледај Звезду бесплатно против ОФК Београда

22.4.2025
16:15
No items found.

Фудбалски клуб Црвена звезда организује нову акцију уочи утакмице против ОФК Београда, коју ће црвено-бели одиграти 27. априла од 18 часова. Сваки звездаш који донесе књигу ће добити улазницу за меч трећег кола плеј-офа Суперлиге Србије за трибину по избору.

После великог одзива звездаша и изузетно успешне акције, која је организована уочи претходне утакмице коју су фудбалери Звезде одиграли против ОФК Београда, наш клуб је донео одлуку да и у недељу одржи исти акцију у циљу прикупљања књига и помоћи основној школи која нема адекватну библиотеку.

На овај начин, Црвена звезда жели да допринесе образовању и културном развоју деце широм земље. Прикупљене књиге током претходне акције наш клуб је донирао Основној школи "Милија Ракић" из Церовца, која се налази у Општини Смедеревска Паланка. Наша донација од неколико стотина књига је поменутој образовној установи уручена после потврђене 36. шампионске титуле, те је наш клуб још једном показао став шампиона и ван терена.

Сви заинтересовани могу донети књиге пред утакмицу са ОФК Београдом испред Ред Стар шопа, поред споменика Драгославу Шекуларцу, где ће бити организовано и преузимање улазница. На тај начин не само да подржавате свој вољени тим, већ и чините хумано дело.

Не пропустите прилику да подржите нову акцију,  уживате у утакмици и бодрите Звезду.

Видимо се у недељу на стадиону "Рајко Митић"!

Тагови
No items found.
No items found.

повезане вести

No items found.
No items found.

ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО

СКИНИ НОВУ АПЛИКАЦИЈУ

Google play store iconApp store icon