Фудбалери наше филијале Графичара стартовали су припреме за наредну сезону, додатно појачани чак тринаесторицом омладинаца и кадета Црвене звезде, а тренер Марко Неђић истиче да ће амбиције поново бити развојне, али и такмичарске.
- Као и на сваком окупљању, много играча, неки од њих су и на проби, а ту су и појачања, четворица искусних фудбалера - Ђурић и Стојчев који су прошли Звездину школу, као и Касалица и Калуђеровић који су добро познати свим звездашима и очекујемо да они искуством помогну младима, чак 13 их је прикључено из омладинаца и кадета. Циљеви су највећи, желимо да будемо у врху табеле, да "нападнемо" место које води у Суперлигу и сматрам да имамо квалитет за то, те да смо направили сјајну комбинацију младости и искуства. Ми смо пре свега развојни тим Црвене звезде и то нам је највећи приоритет, а ево Лековић и Кнежевић су на припремама у Словенији са првом екипом што говори о нашем раду. Такође, сви су свесни да је Графичар најбољи за развој младих играча и да свако ко прође наш филтер, иде у ранг више - почео је Неђић.
Чак 13 омладинаца и кадета из Црвене звезде прикључено је првом тиму Графичара, то су: Ћурић, Стојановић, Бранковић, Пиргић, Мимовић, Радојевић, Кахвић, Маринковић, Лечић, Шљивић, Мијатовић, Николашевић и Бубањ.
- Слична прича је била и прошле године кад сам водио омладинце Црвене звезде, и тада је 13 фудбалера пребачено у Графичар. Млади су, а овде ће уз искусне фудбалере имати на кога да се угледају и што боље спреме за сениорски фудбал. Ми ћемо им помоћи у томе, али нена дилеме да су то изузетно талентована деца коју добро познајем - подвукао је Неђић.
Првотимци Графичара ће у Београду одмерити снаге са ТСЦ-ом, а потом их чекају четири провере на Златибору где ће боравити од 11. до 25. јула: Рудар Пљевља, Панетоликос, Железничар Панчево и Крупа.
ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО