Zvezdini mladi taletovani prvotimci Miloš Gordić, Strahinja Eraković i Andrija Radulović dobili su poziv selektora mlade reprezentacije Srbije do 21 godine za predstojeće mečeve u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo protiv Severne Makedonije i Jermenije.
Poziv da u kvalifikacionim mečevima nose dres reprezentacije Srbije dobila su čak trojica igrača naše Crvene zvezde. Mladi čuvar mreže Miloš Gordić, stameni centralni defanzivac Strahinja Eraković i talentovani Andrija Radulović imaće priliku da brane boje naše zemlje u predstojećim duelima i borbi za plasman na Evropsko prvenstvo za fudbalere do 21 godine.
Obe utakmice “orlići” će odigrati kao domaćini, a prvi duel protiv Severne Makedonije zakazan je za 24. mart i biće odigran na stadionu Voždovca sa početkom od 17 časova. Drugi meč protiv Jermenije biće odigran 29. marta na stadionu TSC-a u 16 časova.
Našim fudbalerima, kao i mladoj reprezentaciji Srbije, želimo puno sreće u utakmicama koje slede.
TELEFON CEO- CRVENO-BEO