U novoj epizodi serijala „Zvezda je život“ donosimo vam priču o još jednom fenomenalnom glumcu i velikom zaljubljeniku u crveno-bele boje Stevanu Pialeu.
U tridesetominutnoj emisiji rođeni Beograđanin dotakao se svega što mu je omogućilo da doće do onoga što je danas - mlad i popularan glumac. Otkrio nam je kako se “zaljubio” u glumu, koja je razlika između glume u pozorištu i pred kamerama. Pričao je Stefan Piale i o liku kojeg tumači u seriji "Igra sudbine", a zaključio je da se najviše uči od iskusnih glumaca sa kojima deli pozornicu.
Sport mu je oduvek bio blizak, a malo mu je sreće nedostajalo da se bavi fudbalom profesionalno. Govorio je mladi glumac kako je počeo da navija za Crvenu zvezdu i ko je imao poseban uticaj na njega. Redovno čita i prati dešavanja u našem klubu, a kaže da njegov dan počinje i završava u znaku crveno-bele boje. Prvi igrač kojeg je zavoleo je bio čuveni Dragan Stojković Piksi za koga tvrdi da je najbolji fudbaler svih vremena. Pamti legendarne mečeve protiv Rome, Dinama iz Tbilisija, kao i poraze protiv Strazbura i Bordoa, a priželjkuje nove uspehe našeg tima.
Velika ljubav našeg glumca prema našem najtrofejnijem klubu bila je tema emisije serijala "Zvezda je život", ali i mnogo različitih i zanimljivih priča iz njegovog života i naravno iz sveta glume.
TELEFON CEO- CRVENO-BEO