Subotičani uživali u crveno-belom karavanu

14.7.2021
10:30
No items found.

Posle nekoliko dana pauze, Zvezdin veliki karavan u saradnji sa beting partnerom kompanijom „Mozzart“ je nastavljen, a današnja destinacija bila je Subotica.

Najseverniji grad u Srbiji poznat je kao crveno-bela sredina i nezamenljivi deo Zvezdinog „severa“, a naš autobus dočekao je ogroman broj ovdašnjih „Delija“ koji su pozdravili ovu akciju Crvene zvezde. Fan zona je postavljena odmah ispred Gradske kuće, koja je inače simbol Subotice i po mnogima najlepša građevina u ovom kraju visoka 76 metara.

Pehari Kupa šampiona i duple krune su izloženi pored spomenika Svetom trojstvu. Došao je značajan broj porodica sa decom, kako bi uživao u druženju i fotografisanju sa trofejima.

Mnogo ljudi se učlanilo i obnovilo članstvo, čime su pokazali lojalnost crveno-beloj familiji. Subotičani željno iščekuju treće kolo ovogodišnjeg prvenstva i gostovanje Crvene zvezde u njihovom gradu.

Poznati Subotičani koji su nosili dres našeg kluba su legendarni napadač Antun Rudinski koji je sa našim timom u drugoj polovini pedesetih godina osvojio četiri prvenstva i dva nacionalna kupa, kao i Đorđe Tutorić, koji je 2007.godine bio standardni defanzivac u trijumfalnom pohodu na desetu duplu krunu.

Slede tri dana pauze, a karavan Crvene zvezde nastavlja se 18.jula kada ćemo posetiti Požarevac.

Tagovi
No items found.
No items found.

povezane vesti

No items found.
No items found.

TELEFON CEO- CRVENO-BEO

SKINI NOVU APLIKACIJU

Google play store iconApp store icon