Spisak igrača za Omladinsku Ligu šampiona

21.9.2021
1:30
No items found.

Omladinska selekcija Crvene zvezde će takmičenje u Ligi šampiona za mlade startovati sledeće srede, 29. septembra kada će se sastati sa irskim Sent Patrikom od 20 časova i 45 minuta, a Marko Neđić je prijavio 37 fudbalera za taj dvomeč.

Revanš utakmica biće odirana 20. oktobra i to na stadionu FK Čukarički, a nadamo se da će se naši biseri sa gostovanja vratiti sa pozitivnim rezultatom. S obzirom na to da će tim biti sastavljen od većine fudbalera rođenih 2004. godine, jasno je da ćemo biti mlađi od konkurencije čiji će nosioci biti stariji godinu ili čak i dve.

Na spisku prijavljenih igrača su:

Golmani : Bogdan Marinković, Uroš Kitanović, Nikola Borjan (2004), Stefan Marinković (2005), Dušan Begović (2006)

Odbrana : Ognjen Mimović, Stefan Leković, Stefan Melentijević, Viktor Radojević, Vladislav Goldin, Marko Radić, Aleksa Ilić, Bratislav Marić (2004), Kosta Nedeljković, Aleksej Vukičević, Luka Nikolić (2005)

Sredina : Nikola Pantić (2002), Marko Ćurić, Marko Stojanović, Uroš Branković, Stefan Pirgić (2003), Nemanja Vidojević, Pavle Ognjenović, Mihajlo Milosavić, Luka Bošković, Boris Matić (2004), Luka Lečić, Lazar Đurić, Jovan Šljivić, Mateja Radonjić, Mirko Nikolašević, Jovan Mijatović, Stefan Miladinović (2005)

Napad : Marko Lazetić, Aleksandar Kahvić, Davor Rakić (2004), Mateja Bubanj (2005)

U slučaju prolaska dalje, naši biseri će se sastati sa boljim iz dvomeča Empoli - Domžale.

Tagovi
No items found.
No items found.

povezane vesti

No items found.
No items found.

TELEFON CEO- CRVENO-BEO

SKINI NOVU APLIKACIJU

Google play store iconApp store icon