Otkazana Omladinska Liga šampiona

21.2.2021
12:07
No items found.

Omladinci Crvene zvezde, koje sa klupe predvodi Marko Neđić, odlukom UEFA neće putovati u Francusku gde su trebali da se sastanu sa ekipom Anžea u okviru 1. kola Omladinske Lige šampiona.

Prvobitna odluka UEFA bila je da se takmičenje pomeri za mart mesec, ali je usled novih mera donetih širom Evrope zbog pandemije korona virusa ta odluka poništena, a takmičenje otkazano. UEFA je istakla da su zdravlje i bezbednost igrača prioritet, kao i da ponovnog odlaganja takmičenja neće biti.

Naše omladince očekuje nastavak takmičenja u Omladinskoj ligi Srbije, kada će za vikend odmeriti snage u utakmici zaostalog kola sa ekipom Radničkog Novi Beograd. Zvezdini biseri rođeni 2003. i 2004. godine nastupaće samo u domaćem prvenstvu, za razliku od prošlogodišnjih omladinaca koji su igrali na dva fronta i stigli do osmine finala Omladinske Lige šampiona.

Tagovi
No items found.
No items found.

povezane vesti

No items found.
No items found.

TELEFON CEO- CRVENO-BEO

SKINI NOVU APLIKACIJU

Google play store iconApp store icon