Fudbaleri našeg razvojnog tima Grafičara počeli su pripreme za novu sezonu predvođeni Markom Neđićem, a perspektivnom stručnjaku se na prvi trening odazvalo 35 igrača.
Na spisku su: Strahinja Manojlović, Aleksandar Stanković, Ivan Guteša, Stefan Marinković, Milan Ilić, Ognjen Mimović, Matija Mrkela, Ričard Odada, Luka Lečić, David Petrović, Matija Gočobija, Falu Fol, Luis Ibanjez, Viktor Radojević, Milorad Stajić, Marko Ćurić, Marko Stojanović, Filip Vasiljević, Aleksa Matić, Sava Avramovski, Uroš Branković, Jovan Šljivić, Jovan Mituljikić, Stefan Pirgić, Jovan Mijatović, Nikola Mituljikić, Mirko Nikolašević, Dean Tišma, Mateja Bačanin, Aleksandar Kahvić i Mateja Bubanj, kao i četvorica prekaljenih novajlija: Đorđe Đurić, Miloš Stojčev, Filip Kasalica i Andrija Kaluđerović. Stručni štab uz pomenutog Neđića čine još: Petar Petrović, Nikola Mikić, Aleksandar Jevtić, Vladimir Simić, Slobodan Čikara, Miroslav Fabok i Đorđe Topalović.
Duži odmor usled reprezentativnih obaveza sa selekcijom do 19 godina na Evropskom prvenstvu dobio je desni bek Uroš Lazić koji će se timu priključiti 6. jula.
Kada je reč o promenama u sastavu, podatak koji posebno može da učini zvezdaše ponosnima je to da je čak 13 omladinaca i kadeta dobilo prekomandu i priliku da se izbori za minute u seniorskom fudbalu. U odnosu na prošlu sezonu, klub su napustili: Aleksandar Todorovski, Stefan Despotovski, Marko Šiškov, Nikola Stajić, Dajan Ponjević, Dejan Vidić, Borisav Burmaz, Mijat Lambulić, Aleksej Golijanin, kao i Ilija Babić koji je pozajmljen novosadskoj Mladosti. Takođe , Stefan Leković i Nikola Knežević su se priključili pripremama prvog tima Crvene zvezde u Sloveniji.
Grafosi će trenirati u Beogradu do 11. jula, posle čega odlaze na pripreme na Zlatibor gde će boraviti do 25. jula. Pokušaće tamo izabranici Marka Neđića da izbruse formu za početak sezone koji je zakazan nedelju dana po povratku sa Zlatibora.
TELEFON CEO- CRVENO-BEO