Нападач наше екипе - Шериф Ендиаје је одиграо још једну сјајну утакмицу против вечитог ривала. Постигао је Сенегалац два гола на 175. вечитом дербију и изједначио се са Костом Томашевићем на вечној листи стрелаца када је реч о најважнијој утакмици српског фудбала.
22.2.2025
Милојевић: Били смо ближи победи
Тренер Црвене звезде - Владан Милојевић је говорио на конференцији за медије после ремија нашег клуба (3:3) у 175. вечитом дербију у 24. колу Суперлиге Србије
22.2.2025
Реми у 175. вечитом дербију
Фудбалери Црвене звезде ремизирали су са вечитим ривалом у 24. колу Суперлиге Србије, резултатом 3:3. Стрелци за наш тим су били Ендиаје (2) и Иванић.
There is a lot of interest for our UEFA Champions League play-off second leg with FK Bodø/Glimt. Big crowds are expected on matchday, so it is extremely important to follow all the club's instructions.