Utakmica života | Aleksandar Jevtić

14.6.2024
No items found.

U novom izdanju emisije “Utakmica života” možete uživati u najdražoj uspomeni nekadašnjeg napadača našeg tima - Aleksandra Jevtića, koji je se sa zadovoljstvom prisetio finala Kupa Srbije odigranog 2010. godine.

Crvena zvezda je 23. trofej nacionalnog kupa osvojila 2010. godine, kada smo u finalnoj utakmici na stadionu večitog rivala savladali ekipu Vojvodine sa 3:0. Iako je naš tim na kraju stigao do rutinske pobede nad Novosađanima, na samom terenu nije bilo lako. Bivši centarfor našeg tima Aleksandar Jevtić je prvi načeo mrežu protivnika u 14. minutu utakmice. Trijumf smo potvrdili u drugom poluvremenu zahvaljujući pogocima Kadua i Miloša Trifunovića. U teškim vremenima naš klub je osvojio važan trofej, a kako se Jevtić seća meča i mnogih zanimljivih detalja, možete pogledati u emisiji “Utakmica života”.