Glavni meni

Zzvanični portal fk Crvena zvezda

Pehari

Polaznici kampova na probi

FK Crvena zvezda misli na svoju budućnost. Zato je i ovog leta organizovao kampove za najmlađe na kojima je učešće uzelo mnogo dece.
vest.JPG
Naši treneri su od njih izabrali 63 mališana koji će tokom leta i jeseni ove godine doći na probu u naš klub.
Na Zvezdinim kampovima tokom leta bilo je mnogo talentovane dece. Zato i oni koji se ovog puta nisu našli na spisku za probu ne treba da klonu duhom, već da nastave da treniraju i napreduju u svojim klubovima.
 
 
Lista dečaka koji će doći na probu nalazi se u nastavku teksta.
 
 

Nedić Luka

Linkoln, Nebraska, SAD

2000

Gučmazov Ilja

Barselona, Španija

2001

Ivanjko Nikita

Beograd

2001

Kokir Ivan

Roterdam, Holandija

2001

Milenković Mikele

Vićenca, Italija

2001

Serobian Davit

Vidnoe, Moskva, Rusija

2001

Suvorov Artur

Moskva, Russia

2001

Matović Dragan

Kučevo

2002

Timofejev Danil

Domodedovo, Moskva , Rusija

2003

Gucan Vladimir

Domodedovo, Moskva , Rusija

2003

Makić Aleksandar

Johanezburg, Južnoafrička Republika

2003

Aćimović Marko

Kičener Ontario, Kanada

2003

Vujičić Nikola

Beč, Austrija

2003

Hadžibabić Nikolina

San Dijego, Kalifornija, SAD

2004

Lakić Mihajlo

Sombor

2004

Vuković Dejan

Ruma

2004

Perkovski Teodor

Skoplje, Makedonija

2004

Nikolić Lazar

Niš

2004

Siljanovski Tomi

Bitolja, Makedonija

2004

Kolak Filip

Trebinje, BiH

2004

Marinković Strahinja

Leskovac

2004

Mićić Vladislav

Cug, Švajcarska

2004

Petrović Victor

Pariz, Francuska

2004

Stanišić Perica

Brčko, BiH

2004

Vuković Vuk

Temerin

2005

Brković Đorđe

Čajetina

2005

Ivan Branislav

Kula

2005

Kovačević Obrad

Pariz, Francuska

2005

Muminovic Hanan

Tutin

2005

Romanović Nikola

Beč, Austrija

2005

Tripkovic Ognjen

Bar, Crna Gora

2005

Popović Nemanja

Srbac, BiH

2005

Popović Saša

Salon de Provans, Francuska

2005

Sarić Tadej

Trebinje, BiH

2005

Radosavljević Nikola

Stokholm, Švedska

2006

Ćirić Aleksa

Pirot

2006

Bralović Miloš

Čajetina

2006

Aleksić Vuk

Novi Sad

2006

Jokić Nemanja

Zvornik

2006

Veljković Miša

Negotin

2006

Mateja Hadžibabić

San Dijego, Kalifornija, SAD

2006

Božinović Ivan

Tivat, Crna Gora

2006

Dulić Filip

Subotica

2006

Furtula Sergej

Istočno Sarajevo, BiH

2006

Marković Petar

Beč, Austrija

2006

Vasiljević Luka

Bijeljina, Republika Srpska

2007

Dražić Nikola

Čokadinci, Hrvatska

2007

Stošić Konstantin

Prokuplje

2007

Đudurović Kosta

Banja Luka, BiH

2007

Stojanović Mihajlo

Odžaci

2007

Vrsajković Jelisije

Banja Luka, BiH

2007

Raspet Jakob

Škofja Loka, Slovenija

2007

Stanojević Petar

Kragujevac

2008

Lav Tepavac

Sombor

2008

Uzelac Fedja

Podgorica, Crna Gora

2008

Markulevski Aleksandar Aleksa

Podgorica, Crna Gora

2008

Paunović Nikola

Gornji Milanovac

2008

Maksimović Sergej

Užice

2009

Rešetar Petar

Podgorica, Crna Gora

2009

Pantović Jakša

Raška

2009

Đurci Oliver

Stokholm, Švedska

2009

Vučković Andrej

Herceg Novi, Crna Gora

2009

Kandić Miloš

Stokholm, Švedska

2011

 

Komentari

* Sva polja su obavezna.
Pošalji e-mail