Glavni meni

Zzvanični portal fk Crvena zvezda

Pehari

Poverenici

Osnovni deo posla svakakog poverenika je komunikacija sa članstvom u svojoj sredini, animacija novih članova, briga o obnavljanju članstva i saradnja sa organima kluba.

Zoran Ivković
Beograd
zoran.ivkovic@budideozvezde.rs

Aleksandar Ružićić
Kragujevac
aleksandar.ruzicic@budideozvezde.rs

Dejan Jovanović
Kruševac
dejan.jovanovic.ks@budideozvezde.rs

Miodrag Kojić
Surčin
miodrag.kojic@budideozvezde.rs

Pavle Nastić
Čačak
pavle.nastic@budideozvezde.rs

Aleksandar Lazarević
Kajna, Vladimirci
aleksandar.lazarevic@budideozvezde.rs

Nikola Topić Karasi
Sremska Mitrovica, Čalma
nikola.topic.karasi@budideozvezde.rs

Predrag Panić
Šid
predrag.panic@budideozvezde.rs

Lazar Tabandželić
Ruma
lazar.tabandzelic@budideozvezde.rs

Dragan Stojković
Požarevac
dragan.stojkovic@budideozvezde.rs

Branislav Rupar
Trebinje
branislav.rupar@budideozvezde.rs

Simo Krndija
Šajkaš
simo.krndija@budideozvezde.rs

Damir Đorđević
Kostolac
damir.djordjevic@budideozvezde.rs

Davor Kotaranin
Inđija
davor.kotaranin@budideozvezde.rs

Nemanja Gvozdenović
Prijedor
nemanja.gvozdenovic@budideozvezde.rs

Nenad Stojanović
Leskovac
nenad.stojanovic@budideozvezde.rs

Danijel Milunović
Laktaši, Banja Luka
danijel.milunovic@budideozvezde.rs

Ognjen Filipović
Novi Grad
ognjen.filipovic@budideozvezde.rs

Slobodan Pejić
Modriča
slobodan.pejic@budideozvezde.rs

Vladimir Aranđelović
Šabac
vladimir.arandjelovic@budideozvezde.rs

Dejan Jovanović
Beograd
dejan.jovanovic.bg@budideozvezde.rs

Dejan Sokolović
Niš
dejan.sokolovic@budideozvezde.rs

Aleksandar Rudić
Zrenjanin
aleksandar.rudic@budideozvezde.rs

Tomislav Gajić
Velenje, Slovenija
tomislav.gajic@budideozvezde.rs

Saša Stevanović
Štutgart
sasa.stevanovic@budideozvezde.rs

Moldovan Milić
Žitište
moldovan.milic@budideozvezde.rs

Miša Dudovski
Plandište
misa.dudovski@budideozvezde.rs

Saša Jovanović
Lazarevac
sasa.jovanovic@budideozvezde.rs

Bojan Radojević
Bijeljina
bojan.radojevic@budideozvezde.rs

Slobodan Ećimović
Banja Luka
slobodan.ecimovic@budideozvezde.rs

Živa Buzažija
Opovo
ziva.buzazija@budideozvezde.rs

Zoran Donevski
Futog
zoran.donevski@budideozvezde.rs

Jovan Drakul
Foča
jovan.drakul@budideozvezde.rs

Dragan Lovre
Banja Luka
dragan.lovre@budideozvezde.rs

Mihal Hlavati
Padina, Južni Banat
mihal.hlavati@budideozvezde.rs

Radovan Malenčić
Mokrin
radovan.malencic@budideozvezde.rs

Branislav Zrnić
Kikinda
branislav.zrnic@budideozvezde.rs

Jevto Jarčević
Beograd
jevto.jarcevic@budideozvezde.rs

Mišo Dervenić
Šabac
miso.dervenic@budideozvezde.rs

Milan Bijelić
Bačka Topola
milan.bijelic@budideozvezde.rs

Nemanja Obradović
Novi Sad
nemanja.obradovic@budideozvezde.rs

Dušan Marković
Đurđevo
dusan.markovic@budideozvezde.rs

Lela Mijailović-Resimić
Beograd
resimiclela@outlook.com

Ivan Đorđević
Lebane
ivan.djordjevic87@live.com

Aleksandar Đurđević
Kuršumlija
djsasa@mts.rs

Momir Jović
momir.jovic@budideozvezde.rs

Nemanja Kalezić
nemanja.kalezic@budeideozvezde.rs

Branko Kitić
Brčko, Republika Srpska

redstar@spinter.net

Pošalji e-mail
PoluSezonske VIRAL LEVI 02.jpg
PoluSezonske VIRAL DESNI 02.jpg