Леви бек Никола Игњатијевић рано јутрос кренуо је пут Темишвара, где ће се прикључити раду своје нове екипе Политехнике.
Договорена је шестомесечна позајмица са правом откупа на лето.
- После завршетка првенства преговараћемо о продужењу сарадње. Захвалио бих се Звезди, посебно људима из спортског сектора, јер да није било њих можда не би ни дошло до реализације. Њих је напустио играч који игра на мојој позицији и одмах су у мени нашли алтернативу. Такође, наш бивши тренер Владимир Петровић Пижон ме је нахвалио и сигурно да је и та његова оцена имала утицаја - рекао је вече пред пут Никола Игњатијевић.
С обзиром на то да је прошао скоро комплетне припреме под палицом Роберта Проинечког, популарни Бригел је уверен да ће његови, од данас, већ бивши саиграчи доминирати на пролеће.
- Време проведено у Црвеној звезди ћу памтити по освојеном Купу и сјајном дружењу са свим овим момцима, атмосфера је била породична. Роберт Просинечки је тренер будућности, одлично преноси своје велико фудбалско знање. Добро се ради и верујем да ће све бити како треба. Наравно да ћу мислима бити уз Звезду - поручио је Игњатијевић.
Прикажи још