Главни мени

Званични портал фк Црвена звезда

Pehari
cz_default.jpg
18.08.2016, 20:45 europa-league.png Плеј-Оф Гледалаца Стадион „Мапеи“ Судија Сердар Гоцубјук (Холандија)
grb-sasuolo.png
Сасуоло Берарди (17)
Политано (41)
Дефрел (70)
3 - 0
(2 - 0)
Црвена звезда
fkcz_logo.png
Сасуоло
47Консиљи
4Магнанели (c)
8Бјондини
11Дефрел7076
13Пелуси
15Аћерби
16Политано4184
23Гацола
25Берарди69
28Канаваро52
32Данкан
Измене
79Пеголо
5Антеи
9Фалћинели6969
12Сенси84
22Мацители
29Трота76
55Летхерт
Тренер
Еузебио Ди Франческо
Pošalji e-mail
09012018_Viral_sajt_Aplikacija_levi_1b_DA.png
09012018_Viral_sajt_Aplikacija_desni_1b_DA.png